İade İşlemi

Online satış mağazasından yapacağınız alışverişlerde, saat 14.00’a kadar sipariş verme durumunuzda ürününüz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Ürün İade Prosedürü

            1. Tüketici Kanunu’na göre, " Cayma Hakkı” ürün tesliminden itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde geçerlidir. Ürün iadesini yaparken, firmamızla iletişime geçerek gerekli prosedürü yerine getirmenizi rica ederiz.

        2. Bu süre içerisinde iade koşullarını sağlamak kaydıyla ücret iadenizi talep edebilir veya farklı bir ürün ile değişim talep edebilirsiniz. Bu aşamada müşteriden kaynaklı eğer ürün yanlış alınmış ve bundan dolayı iade edilmek isteniyorsa kargo ücreti müşteriye yansıtılır.

        3. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

        4. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, Kırılma , tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

        5. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan "Cayma Hakkı” şartlarına uygun olmalıdır. Firma adına fatura edilen ürünlerin iadesinde yasa gereği İade Faturası şartı aranmaktadır.

İade işlemi onaylanan müşterilerimizin, firmamız anlaşması bulunan:


MNG Kargo ile, 

Müşteri No : 319 318 654

SOFA MEKANİZMA SİSTEMLERİ TASARIM VE İMALAT SAN. TİC.

Tel : 0216 394 05 72

Adres :

Kavakpınar Mah. Akıl Sok. No : 5 / B     PENDİK - İSTANBUL

 

Tarafımıza iade işlemini gerçekleştirebilirler. 

Firmamız dan oluşmayan sebeplerden dolayı iade edilen ürünlerin ödemesi müşteri tarafından karşılanmalıdır.

İade ürünün bize ulaşması akabinde, en geç 15 gün içerisinde ürün iade ücreti (kargo ücreti düşüldükten sonra) iade işlemleri sürecinde belirtmiş olduğunuz hesap bilgilerine aktarılacaktır.