Ödeme ve Teslimat

İnternet sitemizde sunulan ödeme seçeneklerinden birini tercih edip, ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizin gönderileceği adres bilgilerinin doğru, güncel şekilde olması siparişin size ulaştırılmasında en büyük öneme sahiptir. Bilgilerinizi güncel ve doğru tutmayı ve siparişiniz onaylanmadan önce son kez kontrol etmeyi unutmayınız.

Siparişlerin şahsınıza değil başka birisine teslim edilmesini istiyorsanız, ilgili kişinin ismini teslimat bilgileri kısmında belirtiniz.

Yüksek miktarlardaki siparişlerde teslim tarihi üretim, paketleme, nakliye gibi aşamalardaki sebeplerden az miktardaki siparişlere göre daha uzun sürebilmektedir. Siparişinizin ulaşma zamanı hakkında ürünün kendi sayfasında zaman belirtilmişse o süre içerisinde siparişiniz işleme alınacaktır. Süre belirtilmemiş ise tarafımızdan girilecek süre dikkate alınacaktır.

 

Stok bilgisi                        

Siparişlerde nadiren de olsa stoklarda bulunmama durumları yaşanabilmektedir. Bu durumlarda e posta veya telefonla ulaşılarak siparişle ilgili durum bilgisi size iletilecektir. Kişisel bilgilerinizin doğru olması bu aşamada önem arz etmektedir.

 

Havale veya EFT ödeme

Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz, siparişiniz tamamladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.

 

Hesap Bilgileri

AKBANK 

ŞUBE : 0029 - MALTEPE

HESAP NO : 0112270

İBAN : TR92 0004 6000 2988 8000 1122 70

HESAP ADI : ERCAN KARAKAS

 

Kredi Kartı İle Ödeme:

Siparişinizi dilediğiniz kredi kartıyla tek çekim olarak veya taksitle ödeyebilirsiniz.